Op heel veel plaatsen in Engeland kunt u een groen project naar keuze omarmen. Als groep gaat u een duurzame verbetering realiseren voor de lokale gemeenschap. Dat kan zijn, het planten of renoveren van een tuin bij een school of zelfs op de begraafplaats. Het project wordt in overleg nauwkeurig geselecteerd met de gemeente en u gaat onder begeleiding van specialisten het verschil maken. Velen zijn u al voorgegaan en de voldoening is enorm. Voor iedereen.
Gerelateerde berichten
Struin rond door de Schotse Hooglanden en zoek heerlijke ingrediënten zoals bramen, netels en wilde knoflook. Samen met andere ‘foodies’ voelt u zich een echte Highlander. Onder begeleiding van een gerenommeerde chef-kok gaat u kokkerellen en bereidt u een overheerlijke lokale maaltijd. Een vegan haggis wordt volgens vaste Schotse rituelen geserveerd en daar hoort een traditionele “wee dram of whisky” bij.



Het sap van de berkenboom dient als basis voor vele gerechten. Het tappen van het sap is een bijzonderheid. Bezoek één van de gepassioneerde producenten in Riga. Ze maken diverse biologische sapjes die allemaal geproefd kunnen worden. Als het seizoen het toelaat, kunt u zelf aan de boom uw ‘saptas’ vullen. Puurder kunnen we het niet maken.



In Portugal bieden wij het Re-Food programma aan. Voedsel wat overblijft in restaurants of na een evenement worden door deze instantie opgehaald. Door een dag onderdeel te zijn van dit vrijwilligersnetwerk, zorgt u er hoogstpersoonlijk voor dat geen voedsel wordt verspild en dat dit terecht komt bij mensen die het juist zo hard nodig hebben. Een impactvolle dagbesteding die u nooit meer vergeet!



We trekken dwarsdoor historisch Amman, de hoofdstad van Jordanië voor een vegan gourmet toer. U wordt exclusief vergezeld door een topchef die u al wandelend de lekkerste dingen laat proeven op de leukste locaties. Met deze enthousiaste lokale kok ontdekt u de geheimen van de gastronomie: van specerijen tot aan het zelf leren maken van prachtige vegan gerechten uit het Midden-Oosten. U komt op culinaire plekken die nauwelijks bekend zijn. Een prachtervaring voor de echt foodies onder ons.



Als u een fan bent van Harry Potter is een avond bij de Warner Brothers Harry Potter Studio in Londen een absolute aanrader. U krijgt een ongeëvenaard kijkje achter de schermen bij het maken van de films, inclusief de daadwerkelijke rekwisieten en kostuums. U kunt zelfs door de beroemde Harry Potter decors lopen zoals Diagon Alley, Hagrid’s Hut, Dumbledore’s Kantoor, The Ministry of Magic en nog veel meer. Het welkomstdrankje vindt plaats in de Grote Hal of naast het Hogwarts Kasteel. Het diner wordt geserveerd op het bekende Platform 9¾ van de originele Hogwarts Express trein. En het nagerecht wordt in de kamer opgediend waar het kasteel op schaalmodel wordt gefilmd. Het is zelfs mogelijk een thematisch Harry Potter diner te organiseren op Oxford College. Laat u betoveren!



Voetbalfan of niet, een bezoek aan het Anfieldstadion in Liverpool is meer dan de moeite waard. Maak een privébezoek aan de Liverpool FC Story, het interactieve museum van de voetbalclub waar prijzen en veel interessante objecten worden bewaard. Via een headset krijgt u persoonlijk commentaar van Phil Thompson die zijn ervaring deelt over zijn tijd bij ’s werelds grootste voetbalfamilie als fan, speler, aanvoerder, assistent-coach en coach. Nieuwste aanwinst is speciaal voor de fans: de persoonlijke collectie van voetbal memorial, de Steven Gerrard Collection, voormalig aanvoerder. Met behulp van moderne technologie geniet u van 120 jaar LFC geschiedenis en ziet u nooit eerder vertoonde beelden van deze befaamde club.



De inwoners van Tel Aviv hebben hun stad met trots omgedoopt tot ‘vegan hoofdstad van de wereld’. De stad telt meer dan 400 veganistische horeca gelegenheden en is met haar traditionele Israëlische keuken van vers lokaal fruit en eigen geteelde groenten de gastronomische hemel voor veganisten. Wij introduceren een 3 uur durende vegan toer door Tel Aviv welke waarbij u verrukkelijk eten mag proeven. De unieke rondleiding start bij een eco-boutique vegan restaurant. Hierna ontdekt u te voet de hipste buurten en bezoekt u een vegan bakkerij en ijswinkel onder begeleiding van een gepassioneerde gids.



Als u fan bent van The Beatles dan is deze ’ticket to ride’ niet te missen! Per fiets (of e-bike) rijdt u langs vele, iconische bezienswaardigheden in Liverpool die verbonden zijn aan deze wereldwijd beroemde band, zoals Penny Lane en de Strawberry Fields. Ook bezoekt u het huis van John Lennon en Paul McCartney, het graf van Eleanor Rigby, St Peter’s Church Hall waar John Lennon en Paul McCartney elkaar voor het eerst ontmoetten. Onderweg op de fiets testen we hoeveel liedjes van de The Beatles u kent.



De Griekse filosofie is nog springlevend en kent wereldwijd navolging. Niet vreemd dus dat de bewustwording over milieu en leefomgeving in Athene al sinds enkele decennia heel gewoon is. De noodzaak tot recycling, veganisme and “zero waste” is onderdeel van het dagelijks leven. The Bos Athens geeft workshops over urban farming. Balkons en daken worden aangepakt en omgetoverd tot compacte tuinen met bloemen en fruitboompjes. Doe met ons mee en steek de handen uit de mouwen!



Wilt u Londen echt op een bijzondere wijze ontdekken? Stap met 2 personen achterin in de meest iconische Britse auto uit de jaren zestig, de klassieke Mini Cooper. Een enthousiaste chauffeur laat u graag met trots deze geweldige stad zien. U kunt zich vergapen aan de mooiste winkels van Londen of wilt u juist een onstuimig ritje zoals in de film The Italian Job? Uiteraard staan de meest spectaculaire highlights van Londen ook op het menu in de ‘Great Escape’ tour. Er is voor een ieder wat wils. Bent u een fan van Harry Potter, The Beatles of het Britse koninkrijk? Geen probleem, gas erop en neuzen tegen de autoruit! Fun guaranteed.



Thyme is het ‘gouden’ dorp in de Cotswolds. Het kleine plaatsje bestaat uit een hotel, het Ox Barn Restaurant, Meadow Spa, de Baa kookschool, een evenementen locatie en het gezellige dorpscafé The Swan. Op minder dan twee uur van het centrum van Londen bereikt u dit prachtige gebied met zoveel natuurschoon. Gasten kunnen ontspannen en genieten van het (chemisch vrije) zwembad en bijzondere Aurelia-behandelingen ondergaan; goed voor lichaam en geest. Maak een landelijke fietstocht of wandel door de vele tuinen en boerderijen. Op de kookschool leert u plantaardige boerenschotels te maken met de beste seizoensgebonden ingrediënten, vers uit de tuin. Als u op zoek bent naar een typisch Engels gebied voor uw zakelijke evenement, dan bent u hier op het juiste adres.



Liverpool staat bekend om haar humor en een obsessieve liefde voor voetbal.



Londen gaat meer dan twee millennia terug met de oprichting door de Romeinen, die het Londinium noemden.



De laatste afbouwfase van Eco City Hamburg staat voor volgend jaar op de planning. Hier zullen kantoorgebouwen, hotels, windmolens en voetgangerspaden gebouwd worden. De hoge windmolens zullen naar schatting 10 procent van Hamburg in energie voorzien. Bouwbedrijven gebruiken solar water verwarmingssystemen en gerecycled materiaal. De nieuwste technieken worden gebruikt om het energieverbruik met 30 procent terug te dringen. In het oude ‘’Kesselhaus’’ aan de rand van Hafencity kunt u de complete maquette van Eco City Hamburg bekijken en met een architect de bouwplaatsen bezoeken.



Beleidsbepalers van de Fortune 500 bedrijven in de Verenigde Staten organiseren zich op het platform Vegan Leaders in Corporate Management (VLCM). De doelstelling is vanuit individuele ambities een milieu gerichte ontwikkeling tot stand te brengen bij grote organisaties. Inmiddels hebben 3.200 professionals zich aangemeld. Willen u of uw klanten betrokken zijn bij duurzame initiatieven en wilt u kennis delen omtrent dit onderwerp? Wij kunnen u in contact brengen met Amerikaanse bedrijven die hard aan de weg timmeren.

