De Zmar Eco Experience bestaat uit solair aangedreven houten chalets midden in de natuur. Deze duurzame accommodatie ligt op 2 uur rijafstand van Lissabon. Perfect geschikt voor een bedrijfsretraite inclusief brainstormsessie! Het beschikt over een binnen en buiten zwembad, een spa, tennisvelden en een voetbalveld. De chalets zijn gebouwd van gerecyclede materialen. In de nabije bergen kunt u tussen de meetings door met jeeps, buggy’s of quads de omgeving verkennen. De tracks zijn uitdagend en de uitzichten adembenemend. U kunt ook mountainbiken en wandelen. Uiteraard buiten de gebaande paden!
Gerelateerde berichten
Achaiko Chorio is een uniek complex en biedt een mix van warme gastvrijheid en authentieke levenservaringen. Deze onverwacht mooie schuilplaats voor natuurliefhebbers is gelegen in het hooggelegen bergstadje Kalavryta in de Peloponnesos, twee uur rijden vanaf Athene. Laat de hectiek van het dagelijkse leven achter u en geniet met uw gezelschap van de rust en magie van de natuur. Mr. Skarmoutsos, een bekende Griekse chef-kok, kookt tijdens uw verblijf vegetarische maaltijden. Op basis van uitsluitend biologische en traditionele producten geeft hij tevens kookworkshops en maakt u op ludieke wijze kennis met de Griekse keuken. Om deze pure ecotoerisme-ervaring compleet te maken mag u zelf koeien melken, de geiten, lammeren en de paarden voeden en verse kippeneieren rapen. Ook verzamelt u zelf olijven, walnoten, champignons en slakken. In deze serene omgeving komen de beste ideeën bovendrijven en wilt u nooit meer naar huis.

Verken het prachtige Cidade Invicta met een tuktuk-rit! In dit grappige voertuig kunt u Porto op een comfortabele en leuke manier verkennen. Ontdek het prachtige historische centrum, dat op de werelderfgoedlijst van UNESCO staat en laat u verrassen door de vele duizelingwekkende verborgen plekjes en straatjes van deze stad. Af en toe stopt u bij het lokale café voor een lekker glaasje port en proeft u een overheerlijk kaasje van zijn buurman, de kaasboer.

Hotel Belvilis is een kleinschalig, modern gebouwencomplex midden in de natuur van de regio Moletai in Litouwen. Deze unieke accommodatie bestaat uit 10 tweepersoonskamers, 2 deluxe kamers, 8 romantische huisjes en ligt in het uitgestrekte Labanoras bos dichtbij het beroemde Bebrusai meer. Dit meer kent prachtige waterroutes per boot en kano en wordt omgeven door eeuwenoude dennenbomen en gekartelde oevers. Ook zijn er vele fietsroutes en bezienswaardigheden. Hotel Belvilis beschikt over een conferentieruimte en vergaderzaal welke ingericht zijn met de meest moderne apparatuur. Door de grote ramen heeft u een wijds uitzicht op al het natuurschoon. Vergaderen was nog nooit zo leuk.

Ingeklemd tussen drie van de oudste natuurparken van Cambodja ligt een kunstwerk gecreëerd door de wereldberoemde architect Bill Bensley: Shinta Mani Wild. Om dit pareltje te bereiken, tokkelt u via een zipline de receptie binnen. Topdesign wordt gecombineerd met een hoge mate van service en duurzaamheid. Er wordt continue gewerkt de flora en fauna hier te beschermen en te behouden. Nieuwe duurzame initiatieven worden bedacht om de lokale bevolking van werk en daarmee inkomen te blijven voorzien, zonder de ongerepte wildernis te schaden. De accommodatie bestaat uit slechts vijftien exclusieve open tenten in rotsen uitgehouwen en gebouwd op een vlonder pal naast een waterval. Shinta Mani Wild is een fantastische plek voor (kleine) zakelijke groepen die ongestoord van de natuur willen genieten.

Boutique hotel Peperpot is gelegen op een van de oudste koffie- en cacaoplantages aan de Suriname rivier en grenst aan het Peperpot Natuurpark. Dit natuurgebied is het thuis voor veel dieren zoals anaconda’s, apen, leguanen, diverse marmot soorten en veel vogels. In de gerestaureerde directeurswoning en in het nabij liggende cacao- en koffiehuis zijn op verrassende wijze de vervlogen koloniale tijden verbonden met het heden. Het nostalgische hotel heeft 17 tweepersoonskamers met elk een luxe badkamer en beschikt over goede vergaderfaciliteiten. In het bijbehorende sfeervolle restaurant geniet u van heerlijke Surinaamse, maar ook internationale gerechten op sterrenniveau! De hoofdstad Paramaribo ligt op slechts 10 kilometer afstand en is (tevens) per boot bereikbaar.

Stap terug in de tijd en verblijf in een luxe herenhuis uit de 16e eeuw gelegen in 100 hectare park aan de rand van een nationaal natuurreservaat in Schotland. Vergezeld door wereldrecord brekende ultra-endurance fietser en avonturier Mark Beaumont, dineert u in de prachtig gerestaureerde statige eetzaal en geniet u van het eten afkomstig uit de Estate Gardens. Wandel, mountainbike en kajak rond het Loch en maak kennis met lokale tradities zoals valkenieren en boogschieten. U bezoekt een speciale boerderij waar u uw eigen eten in het wild zult vergaren en koken, net als de oude Hooglanders dat deden. Uw eigen vloot van door chauffeurs gestuurde Tesla-auto’s zullen bijdragen aan de lage ‘voetafdruk ‘ van dit ludieke programma.

Het spirituele toevluchtsoord 4Ventos (vertaling: 4 winden) ligt in een natuurgebied 40 kilometer ten noorden van Lissabon, vlakbij het eeuwenoude stadje Mafra. Het verhaal wil dat deze stad in energetische balans is gebracht door het begraven van kristallen in en rondom het centrum. 4Ventos bestaat uit drie oude huizen in volledige harmonie met de omgeving en met respect voor de traditionele architectuur. Door in groepsverband activiteiten uit te voeren, verbindt u zich met anderen. U eet vegetarische gerechten die zijn bereid met liefde en van ongekende kwaliteit. Terug naar de basis.

The Presidential Train is een tijdcapsule, rijkelijk gedecoreerd en van de hoogste kwaliteit. Dat mag ook gezegd worden van de gastronomie aan boord: een onvergetelijke culinaire ervaring die verder reikt dan de smaakpapillen alleen. Wat een heerlijke manier om het beste van Portugal te zien en te proeven.

Azenhas de Seda is een magische oase in Alentjo 100 kilometer vanaf Lissabon. Glamping op zijn best in deze waterrijke omgeving. Lekker onder de sterren slapen in de natuur met achtergrondgeluiden van een waterval. Weliswaar in een comfortabele tent met heerlijke bedden. U kunt kiezen uit vele avontuurlijke activiteiten zoals kajakken, kanoën, rivier raften, tuben, canyoning en abseilen.

Naast onze Rosario van VEGA DMC (Portugal) staat Garret McNamara, bekend van zijn gevechten met de hoogste golven ter wereld en is achtvoudig wereldrecordhouder. McNamara trainde hard, leerde ademtechnieken en beoefende yoga en meditatie waardoor zijn voorspellingscapaciteiten van de grillige golven werden verbeterd. Rosario zet McNamara veelal in voor motiverende speeches over zijn leven, zijn overwinningen en prestaties. Altijd een groot succes!

Portugal met als topbestemmingen: Lissabon, Porto, Madeira en de Azoren

Slovenië is het groene juweel van Europa en het eerste gecertificeerde groene land ter wereld. Het Terme Olimia ligt in het stadje Podčetrtek en wordt omringd door weelderig groen. Het bijbehorende hotel is via een ondergrondse gang verbonden met de wellness centra Termalija en Orhidelia. Het wellness centrum Termalija is het grootste saunacomplex van het land. Uw evenement balanceert tussen formeel en comfort en tussen geest en lichaam. De bijzondere sfeer in het glamping dorp creëert een charmante ambiance met houten paden. In het hart van het complex is een pittoreske open haard, waar u liggend kunt genieten van een prachtig uitzicht op de sterrenhemel. Een sublieme ervaring.

Thyme is het ‘gouden’ dorp in de Cotswolds. Het kleine plaatsje bestaat uit een hotel, het Ox Barn Restaurant, Meadow Spa, de Baa kookschool, een evenementen locatie en het gezellige dorpscafé The Swan. Op minder dan twee uur van het centrum van Londen bereikt u dit prachtige gebied met zoveel natuurschoon. Gasten kunnen ontspannen en genieten van het (chemisch vrije) zwembad en bijzondere Aurelia-behandelingen ondergaan; goed voor lichaam en geest. Maak een landelijke fietstocht of wandel door de vele tuinen en boerderijen. Op de kookschool leert u plantaardige boerenschotels te maken met de beste seizoensgebonden ingrediënten, vers uit de tuin. Als u op zoek bent naar een typisch Engels gebied voor uw zakelijke evenement, dan bent u hier op het juiste adres.

De stad Porto is gelegen aan de rivier de Douro, gebouwd tegen zeven heuvels en wordt ook wel stad van de bruggen genoemd…

Vanuit Nederland of België reist u met de trein richting Hannover en vertrekt u van daar uit verder het Harzgebergte in. Loop over de langste hangbrug in Noord Europa en geniet van een barbecue in de open lucht. En dan vroeg naar bed, want midden in de nacht begint u met een hike naar de top van de hoogste berg in Noord Duitsland, de Brocken. De beloning is geweldig, want u maakt de zonsopgang mee op het hoogste punt van 1142 meter. Een onbeschrijflijke ervaring!