Azenhas de Seda is een magische oase in Alentjo 100 kilometer vanaf Lissabon. Glamping op zijn best in deze waterrijke omgeving. Lekker onder de sterren slapen in de natuur met achtergrondgeluiden van een waterval. Weliswaar in een comfortabele tent met heerlijke bedden. U kunt kiezen uit vele avontuurlijke activiteiten zoals kajakken, kanoën, rivier raften, tuben, canyoning en abseilen.
Related Posts
Deze fotogenieke stad met haar kanalen, platte bootjes en bruggetjes doet denken aan Venetië. In het stadscentrum zijn veel fraaie betegelde art-nouveau huizen te vinden. De stad is gelegen aan de Laguna de Ria de Aveiro en de Atlantische Oceaan en heeft zich op economisch gebied goed ontwikkeld. Aveiro staat bekend om haar zoutpannen, porselein fabrieken, aardewerk ateliers en conservenindustrie. Aan het heerlijke strand van Aveiro is het goed toeven met veel kleurrijke strandtentjes. Een aanrader!

De Zmar Eco Experience bestaat uit solair aangedreven houten chalets midden in de natuur. Deze duurzame accommodatie ligt op 2 uur rijafstand van Lissabon. Perfect geschikt voor een bedrijfsretraite inclusief brainstormsessie! Het beschikt over een binnen en buiten zwembad, een spa, tennisvelden en een voetbalveld. De chalets zijn gebouwd van gerecyclede materialen. In de nabije bergen kunt u tussen de meetings door met jeeps, buggy’s of quads de omgeving verkennen. De tracks zijn uitdagend en de uitzichten adembenemend. U kunt ook mountainbiken en wandelen. Uiteraard buiten de gebaande paden!

In Lissabon delen we met plezier de lokale kennis van onbekende restaurants, wijnbars en winkeltjes. Ver weg van de gebaande paden, proeft u de echte smaak van Portugal: een simpel broodje met geroosterd varkensvlees of een overheerlijk bereid sardientje. Als u een wijnliefhebber bent, nemen wij u met plezier mee naar het het dorpje Azeitão om de imposante wijnvelden te bezoeken. Ontdek de beroemde dessert wijn Moscatel de Setúbal, die in deze regio wordt geproduceerd. Tevens proeft u hier de goddelijke schapenkaas van Azeitão. Een waar feest voor uw smaakpapillen.

The Presidential Train is een tijdcapsule, rijkelijk gedecoreerd en van de hoogste kwaliteit. Dat mag ook gezegd worden van de gastronomie aan boord: een onvergetelijke culinaire ervaring die verder reikt dan de smaakpapillen alleen. Wat een heerlijke manier om het beste van Portugal te zien en te proeven.

In Portugal bieden wij het Re-Food programma aan. Voedsel wat overblijft in restaurants of na een evenement worden door deze instantie opgehaald. Door een dag onderdeel te zijn van dit vrijwilligersnetwerk, zorgt u er hoogstpersoonlijk voor dat geen voedsel wordt verspild en dat dit terecht komt bij mensen die het juist zo hard nodig hebben. Een impactvolle dagbesteding die u nooit meer vergeet!

In het zakenleven een vaak gehoord begrip, maar nu eens letterlijk. Samen een brug bouwen met touw. Op kleine afstand van Oslo wordt creativiteit en samenwerking van u verwacht om outdoor uitdagingen aan te gaan. In tenten slapen, kampvuur maken en in de natuur het beste in u naar boven halen. Dat is toch wat anders dan in de vergaderzaal zitten.

Een etmaal doorbrengen in de prachtige natuur van Denemarken staat voor een hoop lol. Vuurtje stoken, lekker samen eten en overnachten in Kragerup’s ‘shelter town’. Gezelligheid, of zoals de Denen zeggen ‘hygge’. Overdag lekker aan de slag: boomtoppen exploreren met ziplines tot wel 28 meter hoogte en genieten van geweldige vergezichten.

Naast onze Rosario van VEGA DMC (Portugal) staat Garret McNamara, bekend van zijn gevechten met de hoogste golven ter wereld en is achtvoudig wereldrecordhouder. McNamara trainde hard, leerde ademtechnieken en beoefende yoga en meditatie waardoor zijn voorspellingscapaciteiten van de grillige golven werden verbeterd. Rosario zet McNamara veelal in voor motiverende speeches over zijn leven, zijn overwinningen en prestaties. Altijd een groot succes!

Het sap van de berkenboom dient als basis voor vele gerechten. Het tappen van het sap is een bijzonderheid. Bezoek één van de gepassioneerde producenten in Riga. Ze maken diverse biologische sapjes die allemaal geproefd kunnen worden. Als het seizoen het toelaat, kunt u zelf aan de boom uw ‘saptas’ vullen. Puurder kunnen we het niet maken.

De perfecte balans tussen natuur en persoonlijke beleving maakt de wetlands van Camargue tot een uitgelezen gebied om volop te genieten in een ecologisch reservaat. Dit moerasgebied in de Zuidfranse Rhonedelta staat bekend om de wildlevende grijze Camargue paarden, zwarte stieren en roze flamingos. Een nomadische lifestyle voorzien van alle luxe. De keuze uit activiteiten is groot en staat garant voor persoonlijke uitdagingen. Een aanrader van jewelste.

Lissabon staat bol van de Portugese geschiedenis ….

Liggend tussen knisperende katoenen lakens op een comfortabel bed in een canvas tent. Wellicht niet wat u direct bij Zuid-Afrika in gedachten heeft. Maar we maken het goed met u, want u wordt omringd door ‘wild-life’. Ver weg van TV, internet en andere digitale afleidingen zit u midden in de wilde natuur. Omdenken door ongebaande paden te verkennen; een verfrissing voor lichaam en geest.

In deze accommodatie slaapt u direct onder de sterren in alle comfort. Op twee uur rijden van Bilbao mag u ongestoord in uw bubbel blijven zitten en genieten van de sterrennacht. Ideaal om het leven eens te overzien en tot nieuwe inzichten te komen.

De Azoren is onderdeel van Portugal en bestaat uit negen eilanden. De groene deken van het eiland voelt als een onontdekt paradijs….

Dun bevolkt als Estland is, ervaart u de stilte van de ongerepte natuur. Het Somaa National Park (gelegen tussen Riga en Tallinn) biedt vele outdoor activiteiten. Maak met een bijl uw eigen kano uit een boomstronk, zoek een maaltijd in de natuur en kook boven een kampvuur. Even helemaal weg uit de dagelijkse drukte.