De Me-Mover is een gloednieuwe Deense uitvinding, een ‘stap fiets’ op drie wielen. Het is de duurzame en gezonde versie van een Segway en gewoonweg leuk om te doen. De flexibele constructie zorgt voor een dynamisch en snel verlengstuk van uw lichaam. Een echte aanrader!
Gerelateerde berichten
In het zakenleven een vaak gehoord begrip, maar nu eens letterlijk. Samen een brug bouwen met touw. Op kleine afstand van Oslo wordt creativiteit en samenwerking van u verwacht om outdoor uitdagingen aan te gaan. In tenten slapen, kampvuur maken en in de natuur het beste in u naar boven halen. Dat is toch wat anders dan in de vergaderzaal zitten.



Bezoek de unieke, multimediale tentoonstelling met 50 jaar werk van Nick Cave. Hij is zanger, schrijver, alternatieve rock frontman en anticultuurheld. Vergaap u aan persoonlijke items van Cave, maar ook verzamelstukken zoals originele kunstwerken, handgeschreven teksten, literatuur, foto’s en video’s. De tentoonstelling vindt plaats van 23 maart tot 3 oktober 2020 in de Koninklijke Bibliotheek van Kopenhagen met de toepasselijke naam Black Diamond. Het is de eerste tentoonstelling die een kijkje geeft in de creatieve geest van één van de meest geliefde en fantasierijke songwriters van de hedendaagse muziek.



De Faröer eilanden, ongerept en prachtig. We lopen een route van 3,5 kilometer in ongeveer 2,5 uur die de lokale postbode vroeger drie keer per week aflegde. De gids vertelt uw tijdens het traject mooie verhalen. Vergeet niet rond te blijven kijken, want de vergezichten zijn fantastisch. Eenmaal op de top van de berg aan gekomen heeft u een fijn uitzicht over de bekende waterval Múlafossur.



Kopenhagen is één van ’s werelds ‘groenste’ steden…



Een ervaren gids leidt u naar de beste plaatsen in het bos nabij het centrum van Rovaniemi om de beste paddenstoelen te plukken. Met een beetje geluk vindt u de wilde Matsutake, de beroemde Finse paddenstoel. Naast paddenstoelen is er ook een overvloed aan rode en blauwe bosbessen. Tijdens de pauze drinkt u een kopje traditionele Lapse koffie en wordt er een vuur in het bos gestookt waarop uw plukverzameling zal worden bereid.



Zelfs zonder schaatservaring gaat u ijshockeyen in Praag. De lol begint al in de kleedkamer als u in compleet ijshockey outfit gehesen wordt. Daarna gaat u het ijs op waar u een 15 minuten durende warming-up met instructies krijgt. Hierop volgt een heuse wedstrijd. Wees niet bang om te vallen, dat gaat onherroepelijk gebeuren. Uw outfit beschermt u tegen iedere beweging. U kunt lekker opscheppen tijdens het afsluitend buffet.



Kijken naar olie-worstelen, de Turkse nationale sport, is als het kijken naar een film scène. De worstelaars, ook wel Pehlivan genoemd, dragen alleen een leren broek en zijn ingesmeerd met olijfolie. De strijd is gewonnen wanneer de tegenstander boven het hoofd hangt van de winnaar of de andere op de grond in de houdgreep heeft. Dit jaarlijks terugkerende weekend festival is een UNESCO Erfgoed evenement dat sinds 1362 wordt gehouden in het stadje Edirne in Turkije. Het worstelen staat symbool voor vrijgevigheid, eerlijkheid, respect en het vasthouden aan tradities en gebruiken en wordt gezien als kunst. Ook u mag in het leer, als u wilt.



Ongeveer eenderde van Helsinki bestaat uit parken en andere groene zones. Een ongelooflijk aantal van 42 natuurparken bevindt zich binnen de stadsgrenzen. Tel daar bij op dat de stad aan drie kanten wordt omgeven door de zee en Helsinki staat garant voor natuur & avontuur in een stedelijke omgeving. Een uurtje buiten de stad ligt Nuuksio National Park; een nog niet platgetreden gebied vol beschermde diersoorten. Er is voor ieder wat wils, van makkelijke tochten tot trails voor de meer ervaren wandelaars, variërend van 1,5 tot zelfs 20 kilometer. U wordt omgeven door een rijke flora en fauna.



Barcelona, een indrukwekkende metropool aan zee. Hier kunt u flyboarden, een snelgroeiende populaire sport. Op basis van twee krachtige waterstralen zweeft u door de lucht en duikt u als een dolfijn. Helm = verplicht. Wel eerst goed oefenen voordat u de held uit gaat hangen.



Op zoek naar een exclusieve belevenis boven de poolcirkel? Dompel u dan onder in het deluxe Arctic Bath! Een gloednieuw, drijvend design en wellness hotel midden in de Zweeds Lapse natuur. Begin 2020 opent dit ronde hotel met duurzame bouw haar deuren. De architectuur van het hoofdgebouw is geïnspireerd op een opeenhoping van drijfhout uit de rivier. Het complex reflecteert natuurlijke harmonie en nodigt uit voor een intieme natuurbeleving. Geniet van ultieme luxe met een minimale ecologische voetafdruk.



Wij bieden een duurzame en exclusieve ‘outdoor’ ervaring met focus op gastronomie, design en persoonlijke service, midden in de natuur. Dit is allemaal te vinden op Bergholmen, een klein onbewoond eiland dat ooit als mijn- en torpedodepot werd gebruikt door het Zweedse leger, 40 minuten varen met de boot vanuit het centrum van Stockholm.



Oslo is gebouwd op de top van het Oslo Fjord.



Deze Noorse trein is een technisch hoogstandje en in staat haarspeldbochten moeiteloos voor haar rekening te nemen. Via de Bergen Spoorweg geniet u van de prachtige fjorden. Na aankomst in Bergen wordt een lokaal rendier-menu geserveerd waarna u kunt uitpuffen in het naastgelegen hotel.



Ontdek de moderne en innovatieve architectuur in Stockholm met een lokale expert. De architectonische hoogstandjes van de skyline en straten zijn hier een mix van verleden en heden. Deze ultramoderne ‘state of the art’ architectuur bestaat uit bijzondere en duurzame materialen. Het is Scandinavisch ontwerp op zijn best met als oorsprong innovatie en natuur. U krijgt een kijkje achter de schermen en exclusief toegang tot prijswinnende complexen.



Bij Anna & Óli’s restaurant treedt u met uitsluitend lokaal geproduceerde gerechten en bier volledig buiten de begane paden. Uw mobiele telefoon laat u bij binnenkomst achter in de hal. Dit is puur genieten op de authentieke Faeröer Eilanden. Met lokaal entertainment en soms een nieuwsgierige gast die toekijkt hoe u geniet van de rust.

