Azenhas de Seda is een magische oase in Alentjo 100 kilometer vanaf Lissabon. Glamping op zijn best in deze waterrijke omgeving. Lekker onder de sterren slapen in de natuur met achtergrondgeluiden van een waterval. Weliswaar in een comfortabele tent met heerlijke bedden. U kunt kiezen uit vele avontuurlijke activiteiten zoals kajakken, kanoën, rivier raften, tuben, canyoning en abseilen.
Gerelateerde berichten
Verken het prachtige Cidade Invicta met een tuktuk-rit! In dit grappige voertuig kunt u Porto op een comfortabele en leuke manier verkennen. Ontdek het prachtige historische centrum, dat op de werelderfgoedlijst van UNESCO staat en laat u verrassen door de vele duizelingwekkende verborgen plekjes en straatjes van deze stad. Af en toe stopt u bij het lokale café voor een lekker glaasje port en proeft u een overheerlijk kaasje van zijn buurman, de kaasboer.



Naast onze Rosario van VEGA DMC (Portugal) staat Garret McNamara, bekend van zijn gevechten met de hoogste golven ter wereld en is achtvoudig wereldrecordhouder. McNamara trainde hard, leerde ademtechnieken en beoefende yoga en meditatie waardoor zijn voorspellingscapaciteiten van de grillige golven werden verbeterd. Rosario zet McNamara veelal in voor motiverende speeches over zijn leven, zijn overwinningen en prestaties. Altijd een groot succes!



Een etmaal doorbrengen in de prachtige natuur van Denemarken staat voor een hoop lol. Vuurtje stoken, lekker samen eten en overnachten in Kragerup’s ‘shelter town’. Gezelligheid, of zoals de Denen zeggen ‘hygge’. Overdag lekker aan de slag: boomtoppen exploreren met ziplines tot wel 28 meter hoogte en genieten van geweldige vergezichten.



Liggend tussen knisperende katoenen lakens op een comfortabel bed in een canvas tent. Wellicht niet wat u direct bij Zuid-Afrika in gedachten heeft. Maar we maken het goed met u, want u wordt omringd door ‘wild-life’. Ver weg van TV, internet en andere digitale afleidingen zit u midden in de wilde natuur. Omdenken door ongebaande paden te verkennen; een verfrissing voor lichaam en geest.



Rijden in een tank, vliegen in een helikopter, quad bike rijden, paintballen, kleiduivenschieten en nog veel meer. In Tsjechië kan het allemaal. Doe eens wild en laat het kind in u naar boven komen. Graag zien wij meer vrouwen aan deze activiteiten meedoen. Maak die kerels maar in.



De Azoren is onderdeel van Portugal en bestaat uit negen eilanden. De groene deken van het eiland voelt als een onontdekt paradijs….



Het sap van de berkenboom dient als basis voor vele gerechten. Het tappen van het sap is een bijzonderheid. Bezoek één van de gepassioneerde producenten in Riga. Ze maken diverse biologische sapjes die allemaal geproefd kunnen worden. Als het seizoen het toelaat, kunt u zelf aan de boom uw ‘saptas’ vullen. Puurder kunnen we het niet maken.



Lissabon staat bol van de Portugese geschiedenis ….



In Portugal bieden wij het Re-Food programma aan. Voedsel wat overblijft in restaurants of na een evenement worden door deze instantie opgehaald. Door een dag onderdeel te zijn van dit vrijwilligersnetwerk, zorgt u er hoogstpersoonlijk voor dat geen voedsel wordt verspild en dat dit terecht komt bij mensen die het juist zo hard nodig hebben. Een impactvolle dagbesteding die u nooit meer vergeet!



Het spirituele toevluchtsoord 4Ventos (vertaling: 4 winden) ligt in een natuurgebied 40 kilometer ten noorden van Lissabon, vlakbij het eeuwenoude stadje Mafra. Het verhaal wil dat deze stad in energetische balans is gebracht door het begraven van kristallen in en rondom het centrum. 4Ventos bestaat uit drie oude huizen in volledige harmonie met de omgeving en met respect voor de traditionele architectuur. Door in groepsverband activiteiten uit te voeren, verbindt u zich met anderen. U eet vegetarische gerechten die zijn bereid met liefde en van ongekende kwaliteit. Terug naar de basis.



De Zmar Eco Experience bestaat uit solair aangedreven houten chalets midden in de natuur. Deze duurzame accommodatie ligt op 2 uur rijafstand van Lissabon. Perfect geschikt voor een bedrijfsretraite inclusief brainstormsessie! Het beschikt over een binnen en buiten zwembad, een spa, tennisvelden en een voetbalveld. De chalets zijn gebouwd van gerecyclede materialen. In de nabije bergen kunt u tussen de meetings door met jeeps, buggy’s of quads de omgeving verkennen. De tracks zijn uitdagend en de uitzichten adembenemend. U kunt ook mountainbiken en wandelen. Uiteraard buiten de gebaande paden!



De stad Porto is gelegen aan de rivier de Douro, gebouwd tegen zeven heuvels en wordt ook wel stad van de bruggen genoemd…



In Lissabon delen we met plezier de lokale kennis van onbekende restaurants, wijnbars en winkeltjes. Ver weg van de gebaande paden, proeft u de echte smaak van Portugal: een simpel broodje met geroosterd varkensvlees of een overheerlijk bereid sardientje. Als u een wijnliefhebber bent, nemen wij u met plezier mee naar het het dorpje Azeitão om de imposante wijnvelden te bezoeken. Ontdek de beroemde dessert wijn Moscatel de Setúbal, die in deze regio wordt geproduceerd. Tevens proeft u hier de goddelijke schapenkaas van Azeitão. Een waar feest voor uw smaakpapillen.



In het zakenleven een vaak gehoord begrip, maar nu eens letterlijk. Samen een brug bouwen met touw. Op kleine afstand van Oslo wordt creativiteit en samenwerking van u verwacht om outdoor uitdagingen aan te gaan. In tenten slapen, kampvuur maken en in de natuur het beste in u naar boven halen. Dat is toch wat anders dan in de vergaderzaal zitten.



Op het compacte eiland Malta kan het. Zelf aan de kust vissen voor het diner in een afgelegen baai. Stook vervolgens het vuur op en geniet van uw vangst. Uitbuiken mag, maar u kunt ook uw wetsuit aantrekken en de diepte ingaan of boven water blijven en in een kajak de prachtige grotten verkennen. Heerlijk dichtbij de natuur.

