De komedie Mamma Mia is gemaakt in Griekenland met in de hoofdrol Meryl Streep. Diverse scènes uit deze film kunnen op locatie worden nagespeeld. Bekijk de filmtrailer maar eens, de leukste scènes staan op u te wachten als u naar Griekenland komt. Grieks feestje met muziek van Abba.
Deze berg is niet alleen de bekendste in Griekenland waar 12 goden zich vroeger thuis voelden, maar tevens een massief gebergte met maar liefst 9 pieken hoger dan 2.600 meter. De trails zijn goed aangegeven en er zijn goede slaapgelegenheden onderweg. U gaat helemaal naar de top van deze mythische berg, de zogeheten “Throne of Zeus”.
Athene biedt unieke fietsroutes van de Thiseion tot aan het Oude Parlement en tussen Monastiraki en het historische stadscentrum. Een andere kijk op deze geweldige stad voor de echte fietsliefhebbers. Tijdens de tour stopt u bij een typisch koffiehuis. Een sterke bak koffie is voor de Grieken de traditie. Ruik de parfum en proef de rijke smaak, terwijl een waarzegster onthult wat de toekomst voor u in petto heeft. En voor de zoetekauwen onder ons hebben we de Sweet Corner, waar u unieke desserts proeft versierd met Griekse snoepjes zoals loukoumi en mosaiko. Voeg eventueel wat kaimaki-ijs toe en geniet er likkebaardend van zoals de Grieken dat doen!
Lopend door de smalle straatjes van de oude wijk Plaka in de Griekse hoofdstad Athene ziet u veel resten van verschillende historische tijdperken. Leer meer over de verborgen plekjes van Plaka en beleef hoe het leven uit de tijd van Socrates er uit zag onder begeleiding van een historicus. Niet alleen is deze toer informatief en interessant, maar met een spel vol kennisvragen worden cultuur en geschiedenis met plezier en actie gecombineerd.