Er zijn geen treinen in Israël, maar er is wel een alternatief in Jeruzalem: de Western Wall Train. In 30 minuten maakt u kennis met deze indrukwekkende stad onder begeleiding van een lokale expert.
Gerelateerde berichten
Manuel Lozano, een 34-jarige advocaat, startte al op jonge leeftijd met vrijwilligerswerk. In 2012 heeft hij Fundacion Si opgericht. Met dit goede doel helpt hij families die dakloos zijn geraakt door bijvoorbeeld natuurgeweld in Argentinië. Op dit moment hebben meer dan 2500 vrijwilligers zich aangemeld. Zijn werk wordt ondersteund door internationale sponsors. Ontmoet Manuel persoonlijk en ervaar zijn rolmodel voor sociaal ondernemerschap. Hij deelt zijn visie en beleving aan de hand van diverse projecten. Zijn zuiverheid en heldere intenties zullen u niet onberoerd laten tijdens deze interactieve kennismaking.



U wordt archeoloog voor één dag! Een unieke en spannende leerervaring door professionele archeologen die u helpen licht te werpen op het glorieuze verleden van de Tempelberg. Zie de vele oude overblijfselen uit het oude Jeruzalem zoals stenen tabletten versierd met decoraties bekend van de 2e Tempel Periode, evenals munten en voorwerpen uit de oudheid. Door middel van deze archeologische workshop leert u voorwerpen te herkennen en bevindingen te classificeren.



Op een verrassende outdoor locatie aan de zee nabij Athene kunt u in gesprek gaan met een wereldkampioen. Nick Kaklamanakis is Olympisch watersporter. Zijn droom heeft hij reeds gerealiseerd en hij vertelt met passie over zijn leven. Een inspiratie van jewelste. Na afloop is er gelegenheid om zelf diverse watersporten te beoefenen onder de Griekse zon.



Het wereldberoemde Illana Goor Museum staat in Jaffa te Israël, één van de oudste bijbelse havensteden ter wereld. Het museum kent een fascinerende geschiedenis en huisvest meer dan 500 kunstwerken van Israëlische, maar ook internationale artiesten. Op het dakterras heeft u uitzicht over de beeldentuin en het prachtige Mediterrane landschap. Wij kunnen een receptie in het aangrenzende woonhuis organiseren, alsmede een privé VIP diner tegenover het museum in een origineel Ottomaans gebouw (wat wordt gemanaged door een Franse Chef en zijn Israëlische vrouw). Een onvergetelijke ervaring.



Bij Anna & Óli’s restaurant treedt u met uitsluitend lokaal geproduceerde gerechten en bier volledig buiten de begane paden. Uw mobiele telefoon laat u bij binnenkomst achter in de hal. Dit is puur genieten op de authentieke Faeröer Eilanden. Met lokaal entertainment en soms een nieuwsgierige gast die toekijkt hoe u geniet van de rust.



Naast onze Rosario van VEGA DMC (Portugal) staat Garret McNamara, bekend van zijn gevechten met de hoogste golven ter wereld en is achtvoudig wereldrecordhouder. McNamara trainde hard, leerde ademtechnieken en beoefende yoga en meditatie waardoor zijn voorspellingscapaciteiten van de grillige golven werden verbeterd. Rosario zet McNamara veelal in voor motiverende speeches over zijn leven, zijn overwinningen en prestaties. Altijd een groot succes!



The Presidential Train is een tijdcapsule, rijkelijk gedecoreerd en van de hoogste kwaliteit. Dat mag ook gezegd worden van de gastronomie aan boord: een onvergetelijke culinaire ervaring die verder reikt dan de smaakpapillen alleen. Wat een heerlijke manier om het beste van Portugal te zien en te proeven.



Dwars door de Andes in Noord-West Argentinië beweegt deze trein zich op grote hoogte, namelijk 4.200 meter boven de zeespiegel. Hier geniet u van fantastische uitzichten. Ziet u even niets, dan komt dat doordat de trein de wolken in de bergen heeft bereikt.



Tel Aviv is een levendige stad met een opwindend uitgaansleven en non stop entertainment.



De natuur in mooi Bulgarije is overweldigend. Voorzien van helm, lantaarn en zwemvest gaat u wat beleven op het Devetashko Plateau! Door te zwemmen, abseilen dwars door 3 watervallen en rotsformaties bereikt u een ondergronds meer. U hoeft geen volleerd zwemmer te zijn om mee te doen, uw uitrusting beschermt u. Dit is een beleving om nooit meer te vergeten.



Het MUCEM in Marseille is een eerbetoon aan de mediterrane beschavingen. Bij de entree van de oude haven is een prachtig gebouw vol symboliek ontstaan. MUCEM is beschikbaar als event lokatie. Cocktails, lunches of diners, alles is mogelijk. Het auditorium staat tot uw beschikking voor het organiseren van een conferentie.



De oude architectuur uit de tijd van de Britse overheersing is tegenwoordig getransformeerd tot spannende architectuur zoals het ‘V&A waterfront’ in Kaapstad. Het MOCAA museum en het nieuwste arthotel The Silo zijn gesitueerd in voormalige graansilo’s. Het is een meesterwerk waarbij de oude structuren als basis dienen voor een fantastisch moderne omgeving. Deze bijzondere lokatie kan privé worden afgehuurd als indrukwekkend decor voor een evenement.



Maak kennis met de landbouw in de kurkdroge woestijn van Israël. Verken de kassen met een internationaal bekende landbouwdeskundige. U zult versteld staan van de innovatieve irrigatiesystemen, waardoor 80 verschillende groente en fruitsoorten zonder gebruik van pesticiden welig tieren. Uiteraard mag er geproefd worden van al het lekkers. En u weet meteen precies wat u eet. Op uw gezondheid.



Na een renovatie van maar liefst 13 jaar opende The Jaffa in 2018 zijn deuren. Dit voormalige 19e eeuwse, Franse ziekenhuis maakt deel uit van de Marriott’s Luxury Collection en ligt in de oudste haven van het Midden-Oosten, grenzend aan het hippe Tel Aviv. Het 5 verdiepingen tellende ziekenhuis is destijds in neo-Romeinse stijl gebouwd met fantastische bogen en pilaren, welke volledig gerestaureerd zijn. The Jaffa beschikt over 120 elegante kamers en suites, 32 appartementen, 2 restaurants en een spa, verspreid over 2 magisch gerenoveerde gebouwen. Het geheel is uitgevoerd met de modernste snufjes in een historische setting. De mix tussen New York cool en elegante luxe maakt het tot kroonjuweel van de buurt.



Ontdek de moderne en innovatieve architectuur in Stockholm met een lokale expert. De architectonische hoogstandjes van de skyline en straten zijn hier een mix van verleden en heden. Deze ultramoderne ‘state of the art’ architectuur bestaat uit bijzondere en duurzame materialen. Het is Scandinavisch ontwerp op zijn best met als oorsprong innovatie en natuur. U krijgt een kijkje achter de schermen en exclusief toegang tot prijswinnende complexen.

