Zuid-Afrika
Onze contacten reiken tot hoog niveau! In de afgelopen 36 jaar heeft onze partner Walthers DMC reisprogramma’s van klanten naar een hoger niveau getild door Zuid-Afrikaanse sprekers uit te nodigen. Wat dacht u van de charismatische aartsbisschop Tutu? Of de voormalig president De Klerk die samen met Nelson Mandela op vredelievende wijze de weg heeft geplaveid voor het hedendaagse Zuid-Afrika. En vele andere lokale maatschappelijke helden. Van politici en kunstenaars tot top chef-koks; verhalen met visie.
Gerelateerde berichten
In Tórshavn komen vele Scandinavische materialen zoals steen, turf en hout samen in het Nordic House, een eigentijds en bijzonder ecologisch gebouw. Leuk om te bezoeken en te genieten van de sfeer en de rust.



Ook in Oostenrijk is de weelde van weleer in het heden te ervaren. Culinaire hoogstandjes, pluche en luxe. In de treinsalons kan gegeten, gefilosofeerd, vergaderd en gedronken worden. Verwennerij.



De paleontoloog Alberto Angela is bekend van de Italiaanse TV en hij vertelt enthousiast over het Rome van vervlogen tijden. Een rijk dat zijn weerga niet kende. Luister naar de strategie van de Oude Romeinen en interpreteer zelf de toepasbaarheid op het moderne bestaan. U kunt daar naderhand over mijmeren als u onder vakkundige begeleiding de plekken bezoekt waar Alberto over spreekt. De dag eindigt in het museum van het Vaticaan met een speciaal diner. Onvergetelijk.



Zuid Afrika is een ware droombestemming voor fietsers. Elk jaar worden er rondom Kaapstad professionele fietswedstrijden georganiseerd. The Cape Town Cycle Tour faciliteert ieder jaar in maart maar liefst meer dan 35.000 fietsers. Een andere mogelijkheid is het gebied van de ‘big five’ per fiets te doorkruisen. Uiteraard onder toeziend oog van professioneel getrainde gidsen die de wilde dieren op afstand houden! Zo is er in Botswana de fietswedstrijd “The Tour de Tuli” die plaatsvindt in het National Safari Park waar de olifanten en leeuwen toeschouwers zijn. De meeste bezoekers prefereren echter een meer relaxte tocht door de wijnlanden, met de nodige proeverijen onderweg. Of kalmpjes aan peddelen door Cape Point National Park om het meest zuidelijke puntje van Afrika te bezoeken. Afhankelijk van uw conditie en avontuurlijke wensen zorgt onze lokale partner Walthers DMC voor een onvergetelijke fietservaring.



The Presidential Train is een tijdcapsule, rijkelijk gedecoreerd en van de hoogste kwaliteit. Dat mag ook gezegd worden van de gastronomie aan boord: een onvergetelijke culinaire ervaring die verder reikt dan de smaakpapillen alleen. Wat een heerlijke manier om het beste van Portugal te zien en te proeven.



Manuel Lozano, een 34-jarige advocaat, startte al op jonge leeftijd met vrijwilligerswerk. In 2012 heeft hij Fundacion Si opgericht. Met dit goede doel helpt hij families die dakloos zijn geraakt door bijvoorbeeld natuurgeweld in Argentinië. Op dit moment hebben meer dan 2500 vrijwilligers zich aangemeld. Zijn werk wordt ondersteund door internationale sponsors. Ontmoet Manuel persoonlijk en ervaar zijn rolmodel voor sociaal ondernemerschap. Hij deelt zijn visie en beleving aan de hand van diverse projecten. Zijn zuiverheid en heldere intenties zullen u niet onberoerd laten tijdens deze interactieve kennismaking.



Windhoek is niet groot, echter zeker de moeite waard hier een dag door te brengen.



Bahia Bustamente in het Argentijnse Blue Patagonia is een waar paradijs voor natuurliefhebbers. Met een boot gaat u hier naartoe. U komt helemaal tot rust. De afgelegen exclusieve lodge is omgeven met een fantastische diversiteit aan zee- en landdieren. Dit deel van de kust is niet voor niets een UNESCO biosfeer reservaat.



Toen een business club zijn incentive rondom ‘gastheerschap’ wilde thematiseren, was dat voor DMC Hello Scotland geen probleem. Op verrassende momenten tijdens de reis werden ontmoetingen geregeld met de belangrijkste vertegenwoordigers van het supermerk Harvey Nichols, het wereldberoemde Gleneagles Resort en het revolutionaire horecabedrijf Rota. De gasten leerden hoe deze 5 sterren bedrijven een cultuur van gastvrijheid creëren binnen hun organisaties. Als extra verrassing voegde de eigenaar van het kasteel, waar ze die dag doorbrachten, zich bij de groep. Hij vertelde honderduit over het verzorgen van Schotland’s meest prestigieuze statige huizen.



De Docklands staan vol trendy en hedendaagse gebouwen. Genoeg keuze in vervoer om dit leuke gebied te bezoeken zoals de benenwagen, een segway, een fiets en zelfs een kajak.



Hoe ontmoet je op professioneel vlak de juiste mensen? De associatie Leadership Women International werkte onlangs samen met Hadler DMC uit Scandinavië voor hun studiereis naar Denemarken, Zweden en Noorwegen. Met behulp van de speciale ingangen van Hadler in de politiek, publieke en private sector, kreeg de groep toegang tot meer dan 13 vooraanstaande vrouwen. Zij bekleden allen functies als burgemeesters, CEO’s en doctoren. Deze connecties bleken zeer waardevol. De klant kon achter gesloten deuren persoonlijk kennismaken met vrouwelijke leidinggevenden uit het Scandinavische zakenleven.



‘Bosberaad’ is de lokale naam voor een ‘groene en duurzame’ vergadering in een bos of op safari in Zuid Afrika. Nelson Mandela was hier een groot voorstander van. Zowel in de ochtend als in de avond zijn safari’s perfecte onderbrekingen van productieve sessies. Veelal worden (bekende) sprekers in gezet om de kwaliteit van het bosberaad te verhogen waarbij de natuur gebruikt wordt als voorbeeld en zo bedrijfsresultaten verbeteren. Vergelijk een troep leeuwen als één bedrijf waar elke werknemer belangrijk is en verantwoordelijk voor hun eigen specifieke rol om succes te garanderen. Naast het bosberaad in Zuid Afrika is het mogelijk deel te nemen aan noodzakelijk onderzoek teneinde stroperij te voorkomen. Inmiddels hebben Walthers DMC en hun klanten 12 neushoorns gesponsord via ludieke acties die geld opleverden voor het onderzoek.



Breng een bezoek aan Vilakazi Street, waar het Mandela familiehuis heden tendage een museum is en waar aartsbisschop Tutu ook gewoond heeft. Twee Nobel prijswinnaars in één straat, echt uniek. Vergeet niet de Regina Mundi kerk, de centrale plek voor de strijd tegen apartheid. Eén van de plekken die onderdeel uitmaken van de intrigerende Long Walk of Freedom toer gebaseerd op het leven van Mandela.



Liggend tussen knisperende katoenen lakens op een comfortabel bed in een canvas tent. Wellicht niet wat u direct bij Zuid-Afrika in gedachten heeft. Maar we maken het goed met u, want u wordt omringd door ‘wild-life’. Ver weg van TV, internet en andere digitale afleidingen zit u midden in de wilde natuur. Omdenken door ongebaande paden te verkennen; een verfrissing voor lichaam en geest.



Er is geen betere plek om een diepe spirituele verbintenis met uw geest aan te gaan dan Zuid Afrika, geboorteplaats van de mensheid. Ons lokale agentschap Walthers regelt voor u de beste yoga leraar voor het geven van een yoga sessie. Middenin een natuurreservaat kunt u op een schaduwrijke plek volledig tot rust komen. Een kalm briesje door het gras, geluiden van vogels en insecten zorgen voor een natuurlijk achtergrond geluid. Relax in volledige ontspanning.

