De schoonheid van de Zwitserse natuur behoeft geen nadere uitleg. De GoldenPass trein met haar panoramische ramen en VIP stoelen geeft een extra dimensie aan het natuurschoon. Voor nostalgische treinfanaten staat de GoldenPass Classic voor u klaar, een replica van het elegante treinverleden van Zwitserland. De treinen kunnen exclusief voor groepen afgehuurd worden.
Gerelateerde berichten
Onder leiding van uw eigen Hercules Poirot lost u gezamenlijk een moord in de trein op. De dader is natuurlijk iemand uit uw gezelschap. Vergeet ondertussen niet te genieten van de prachtige omgeving rondom Kalavrita, waar uw trein zich ondermeer een weg baant langs een ravijn.



Onze DMC partner TLB Destinations heeft een nieuw reisconcept ontwikkeld onder de naam Cities & People, waarbij u wordt ondergedompeld in de rijke cultuur van Libanon. Tijdens deze interactieve ontmoetingen stemmen zij de onderwerpen af op uw interesse. TLB Destinations heeft door de jaren heen de juiste ingangen gecreëerd voor het organiseren van meeting programma’s met lokale politici, succesvolle ondernemers, artiesten en fotografen.



In Tórshavn komen vele Scandinavische materialen zoals steen, turf en hout samen in het Nordic House, een eigentijds en bijzonder ecologisch gebouw. Leuk om te bezoeken en te genieten van de sfeer en de rust.



De grootste verzameling miniatuur landschappen en dus ook vele model treinbanen vindt u in Hamburg. Een genoegen voor groot en klein.



Waar een klein land groot in kan zijn. De hoofdstad Tallinn van Estland is op vele terreinen een technologische koploper. Wist u dat SKYPE daar is uitgevonden? Visionaire ondernemers met een dosis lef die zeer succesvolle bedrijven hebben opgebouwd staan klaar u te inspireren. Deze interessante bedrijfsbezoeken worden omlijst met diners op topniveau en relaxen in de nieuwste accommodaties. En dat alles binnen een paar uur reistijd.



De oude architectuur uit de tijd van de Britse overheersing is tegenwoordig getransformeerd tot spannende architectuur zoals het ‘V&A waterfront’ in Kaapstad. Het MOCAA museum en het nieuwste arthotel The Silo zijn gesitueerd in voormalige graansilo’s. Het is een meesterwerk waarbij de oude structuren als basis dienen voor een fantastisch moderne omgeving. Deze bijzondere lokatie kan privé worden afgehuurd als indrukwekkend decor voor een evenement.



In Keulen zijn in de wijk Rheinauhaven prachtige bezienswaardigheden ontstaan; drie moderne gebouwen in de vorm van grote hijskranen. Daarnaast het trapeziumvormige Art’otel. U mag een kijkje achter de schermen nemen en krijgt uitleg van een lokale architect.



Het Hamburgse nieuwe concertgebouw (Elbphilharmony) is een recent afgerond architectonisch kroonjuweel van de stad. Voor de liefhebber is er in de stad veel meer moois te zien. Het havenkwartier is momenteel het grootste stedelijke vernieuwingsgebied van Europa. Aan beide zijden van de Elbe ontstaan duurzame gebouwen. Onder begeleiding van architecten maakt u de stedelijke vernieuwing van dichtbij mee.



Er zijn geen treinen in Israël, maar er is wel een alternatief in Jeruzalem: de Western Wall Train. In 30 minuten maakt u kennis met deze indrukwekkende stad onder begeleiding van een lokale expert.



Genève biedt zowel in de zomer alsmede de winter aktieve in- en outdoor activiteiten…



De hoofdstad van Spanje kent vele architectonische hoogtepunten. Onze lokale partner Neokoncepts maakt met plezier een opmaat programma voor de liefhebber.



Wie wil niet lekker relaxed met een gangetje van 6 kilometer per uur op de grachten van Londen varen? Er mag tijdens de vaart op het fluisterbootje worden gegeten en gedronken uit de rijk uitgeruste picnicmand. Wat een heerlijke manier om Londen van een andere kant te zien.



Op een verrassende outdoor locatie aan de zee nabij Athene kunt u in gesprek gaan met een wereldkampioen. Nick Kaklamanakis is Olympisch watersporter. Zijn droom heeft hij reeds gerealiseerd en hij vertelt met passie over zijn leven. Een inspiratie van jewelste. Na afloop is er gelegenheid om zelf diverse watersporten te beoefenen onder de Griekse zon.



Waarom die naam Glacier 3000? Simpel, dat is de hoogte in meters die u gaat bereiken. En ja, dan is er sprake van spectaculaire vergezichten. De zogeheten Glacier Walk begint bij het Scex Rouge bergstation. De wandeling duurt ongeveer een uur en wij geven u een motivatie mee: op de rand van de glacier in Quille du Diable staat namelijk restaurant Refuge l’Espace, waar een plekje voor u gereserveerd is. Achter glas kunt u de vallei inkijken. Maar kijk ook zeker met een schuin oog naar het menu: deze plek biedt culinaire topkwaliteit.



Bahia Bustamente in het Argentijnse Blue Patagonia is een waar paradijs voor natuurliefhebbers. Met een boot gaat u hier naartoe. U komt helemaal tot rust. De afgelegen exclusieve lodge is omgeven met een fantastische diversiteit aan zee- en landdieren. Dit deel van de kust is niet voor niets een UNESCO biosfeer reservaat.

