Rijden in een tank, vliegen in een helikopter, quad bike rijden, paintballen, kleiduivenschieten en nog veel meer. In Tsjechië kan het allemaal. Doe eens wild en laat het kind in u naar boven komen. Graag zien wij meer vrouwen aan deze activiteiten meedoen. Maak die kerels maar in.
Gerelateerde berichten
De metro van Boedapest was de eerste metro op het Europese vasteland. Het metrosysteem werd op 2 mei 1896 geopend. In dat jaar werd het duizendjarig bestaan van het Koninkrijk Hongarije gevierd. De krappe afmetingen van de tunnel (het dak ligt amper 20 cm onder straatniveau) waren noodzakelijk vanwege de riolering. Aangezien het destijds technisch niet mogelijk was de metrolijn onder de rioolbuizen te bouwen, werd ervoor gekozen de tunnel tussen het straatoppervlak en het riool te leggen. Mensen die deze metro bezoeken en langer zijn dan 1.90 meter moeten daarom wel even bukken. Wij kunnen de metro exclusief voor groepen afhuren.



Wenen, bekend als kunst en cultuurstad wordt al sinds eeuwen geassocieerd met muziek vanwege het feit dat het de woonplaats was van Mozart, Beethoven, Schubert en Johan Strauss.



Van de originele worst hutten tot aan koffie in de traditionele koffiehuizen of natuurlijk een bezoek aan Hotel Sacher met haar overheerlijke taartjes, Wenen staat meer bekend om haar specifieke gerechten dan u denkt. Doe eens een culinaire toer door het centrum van Wenen en u wordt zeker verrast. Op smaak gebracht met anekdotes en interessante weetjes. Weet u van welk vlees de echte schnitzel is gemaakt bijvoorbeeld? Veel smulplezier.



Levade, courbette en capriole zijn klassieke sprongen uitgevoerd door de Lipizzaner-hengsten van de Spaanse Rijschool in Wenen. De tradities van deze hogeschool voor klassieke paardensport worden al meer dan 400 jaar generatie op generatie doorgegeven. Zodra deze intelligente witte hengsten hun opleiding hebben afgerond, staan ze bekend als professoren onder de paarden. Deze wereldberoemde paarden oorspronkelijk uit Spanje worden geschoold in de Winterrijschool van het Hofburgpaleis op een renbaan die ooit gereserveerd was voor de keizerlijke familie. Tijdens de ochtend oefenen de ruiters de choreografie die ’s avonds perfect wordt uitgevoerd tijdens uw avondgala. Een genot om naar te kijken!



Zelfs zonder schaatservaring gaat u ijshockeyen in Praag. De lol begint al in de kleedkamer als u in compleet ijshockey outfit gehesen wordt. Daarna gaat u het ijs op waar u een 15 minuten durende warming-up met instructies krijgt. Hierop volgt een heuse wedstrijd. Wees niet bang om te vallen, dat gaat onherroepelijk gebeuren. Uw outfit beschermt u tegen iedere beweging. U kunt lekker opscheppen tijdens het afsluitend buffet.



Om Boedapest van alle kanten te zien introduceren wij de ‘’Redjet’’ met zijn 360 graden draai. Ervaar de ongeëvenaarde snelheid aan boord van deze unieke speedboot. Met maar liefst 440 PK bent u ongetwijfeld de snelste op de Donau rivier. U krijgt een waterdicht pak en zwemvest ter bescherming want u wordt zeker nat. Plezier gegarandeerd.



Tsjechische Republiek, Oosterijk en Hongarije met als topbestemmingen: Praag, Wenen en Boedapest



Op het compacte eiland Malta kan het. Zelf aan de kust vissen voor het diner in een afgelegen baai. Stook vervolgens het vuur op en geniet van uw vangst. Uitbuiken mag, maar u kunt ook uw wetsuit aantrekken en de diepte ingaan of boven water blijven en in een kajak de prachtige grotten verkennen. Heerlijk dichtbij de natuur.



Liggend tussen knisperende katoenen lakens op een comfortabel bed in een canvas tent. Wellicht niet wat u direct bij Zuid-Afrika in gedachten heeft. Maar we maken het goed met u, want u wordt omringd door ‘wild-life’. Ver weg van TV, internet en andere digitale afleidingen zit u midden in de wilde natuur. Omdenken door ongebaande paden te verkennen; een verfrissing voor lichaam en geest.



In Boedapest gaat u terug in de tijd: de jaren Zeventig, doorspekt met socialistische idealen en droombeelden, waarvan de Trabant een boegbeeld is. In kleine groepjes gaat u de uitdaging aan een Trabant te beschilderen. U tovert de sneeuwwitte autootjes om naar kleurrijke meesterwerken. Gebruik uw fantasie, denk aan muziek, kunst of filmthema’s met sprookjesachtige karakters. Alles is toegestaan!



Elke fan van moderne architectuur kent de beroemd gebouwen van architecten Frank Gehry en Vlado Milunić. De huizen heetten oorspronkelijk Fred en Ginger, aangezien de twee torens lijken op Ginger Rogers (de glazen toren) en Fred Astaire (de stenen toren). In het gebouw is er een tentoonstellingsgalerij, een restaurant en een bar met een terras waar je een 360 graden uitzicht hebt over de stad Praag.



Laat u verrassen door een daverende modeshow in warenhuis Gerbeaud in Boedapest. Jurken van Tamás Náray en handtassen van Laoni. U weet niet wat u ziet. Speciaal voor u organiseren wij een privé modeshow met de nieuwste creaties van deze jonge talentvolle Hongaarse modeontwerpers. Tijdens een persoonlijke ontmoeting met Náray en Laoni worden heerlijke cocktails en canapés geserveerd.



Ook in Oostenrijk is de weelde van weleer in het heden te ervaren. Culinaire hoogstandjes, pluche en luxe. In de treinsalons kan gegeten, gefilosofeerd, vergaderd en gedronken worden. Verwennerij.



In Praag serveren wij een nieuwe technologie op tafel. Het begint meteen goed: de uitnodiging voor het gala diner is een QR code. Een smaakvolle 3D video mapping op tafel stimuleert de eetlust. Geen bloemetje op tafel of andere versieringen, dit wordt geheel virtueel verzorgd. De smaakpapillen worden blootgesteld aan moleculaire gerechten. Er volgt een interactieve video op het podium en dansers maken de magische show compleet.



Ruin Pubs & Ruin Clubs in Boedapest hebben het nachtleven in Boedapest overgenomen. Afgetrapt meubilair, een psychedelisch interieur, uitstekende service en goede programmering dragen bij aan de charme van deze populaire ruïne hotspots. Boedapest is met deze unieke ervaring met recht de nieuwe ‘coole’ hoofdstad van Centraal Europa.

