Op deze Retro Communistische tour fietst u door vervlogen tijden, toen het niet eenvoudig was foto’s te maken zonder gevolgen en het concept ‘fietspad’ nog volledig vreemd was. Een voormalig politicus vertelt u over de vele opmerkelijke overblijfselen aan het communisme die over de gehele stad verspreid zijn: uitbundige monumenten zoals het Heldenplein, geprefabriceerde gebouwen die voor die tijd zo kenmerkend waren en oude industrieën die in die tijd populair waren. U rijdt met uw ijzeren paard langs beide kanten van de Donau, het Margaretha-eiland en de centrale bruggen en u geniet hier van een prachtig uitzicht.
Gerelateerde berichten
In Praag serveren wij een nieuwe technologie op tafel. Het begint meteen goed: de uitnodiging voor het gala diner is een QR code. Een smaakvolle 3D video mapping op tafel stimuleert de eetlust. Geen bloemetje op tafel of andere versieringen, dit wordt geheel virtueel verzorgd. De smaakpapillen worden blootgesteld aan moleculaire gerechten. Er volgt een interactieve video op het podium en dansers maken de magische show compleet.



Elke fan van moderne architectuur kent de beroemd gebouwen van architecten Frank Gehry en Vlado Milunić. De huizen heetten oorspronkelijk Fred en Ginger, aangezien de twee torens lijken op Ginger Rogers (de glazen toren) en Fred Astaire (de stenen toren). In het gebouw is er een tentoonstellingsgalerij, een restaurant en een bar met een terras waar je een 360 graden uitzicht hebt over de stad Praag.



Wijn, daar draait het om in deze vallei. Vele liters van het druivensap worden jaarlijks verscheept naar plaatsen over de hele wereld. In Napa Valley liggen verschillende steden, zoals Napa, Yountville en St. Helena. Het landschap is ieder seizoen weer anders. Pak de e-bike en ontdek een paar van de meer dan 400 wijnhuizen in de Napa Valley nabij . Een wijnproeverij is een must in dit gebied. Een van de mooiste tochten is de Silverado Trail, met bezoek aan wijnhuizen zoals Quintessa, Clos du Val, Stags Leap Wine Cellars, Joseph Phelps Vineyards en Odette Estate (voormalig Steltzner Vineyards). Uiteraard zullen we onderweg stoppen voor een heerlijke picknick midden in de natuur of wellicht gaat u toch voor een poepsjieke privé lunch bij Michelin-ster restaurant Auberge du Soleil. Aan u de keus!



Laat u verrassen door een daverende modeshow in warenhuis Gerbeaud in Boedapest. Jurken van Tamás Náray en handtassen van Laoni. U weet niet wat u ziet. Speciaal voor u organiseren wij een privé modeshow met de nieuwste creaties van deze jonge talentvolle Hongaarse modeontwerpers. Tijdens een persoonlijke ontmoeting met Náray en Laoni worden heerlijke cocktails en canapés geserveerd.


Ruin Pubs & Ruin Clubs in Boedapest hebben het nachtleven in Boedapest overgenomen. Afgetrapt meubilair, een psychedelisch interieur, uitstekende service en goede programmering dragen bij aan de charme van deze populaire ruïne hotspots. Boedapest is met deze unieke ervaring met recht de nieuwe ‘coole’ hoofdstad van Centraal Europa.



Met een e-bike ontdekt u het prachtige landschap van Jatiluwih op Bali, wat op de UNESCO werelderfgoedlijst staat, met meer dan 300 hectare rijstvelden en tropische vegetatie. Deze indrukwekkende tocht start op de een na hoogste vulkaan bij de Batukaru Tempel. U rijdt door de dichte jungle en gigantische bamboebossen naar kleine dorpjes, over rijstvelden en door groene valleien. Aan het eind van de tocht wordt u getrakteerd op een overheerlijke, Indonesische lunch bij een lokale familie. Een onvergetelijke ervaring!



Levade, courbette en capriole zijn klassieke sprongen uitgevoerd door de Lipizzaner-hengsten van de Spaanse Rijschool in Wenen. De tradities van deze hogeschool voor klassieke paardensport worden al meer dan 400 jaar generatie op generatie doorgegeven. Zodra deze intelligente witte hengsten hun opleiding hebben afgerond, staan ze bekend als professoren onder de paarden. Deze wereldberoemde paarden oorspronkelijk uit Spanje worden geschoold in de Winterrijschool van het Hofburgpaleis op een renbaan die ooit gereserveerd was voor de keizerlijke familie. Tijdens de ochtend oefenen de ruiters de choreografie die ’s avonds perfect wordt uitgevoerd tijdens uw avondgala. Een genot om naar te kijken!



De metro van Boedapest was de eerste metro op het Europese vasteland. Het metrosysteem werd op 2 mei 1896 geopend. In dat jaar werd het duizendjarig bestaan van het Koninkrijk Hongarije gevierd. De krappe afmetingen van de tunnel (het dak ligt amper 20 cm onder straatniveau) waren noodzakelijk vanwege de riolering. Aangezien het destijds technisch niet mogelijk was de metrolijn onder de rioolbuizen te bouwen, werd ervoor gekozen de tunnel tussen het straatoppervlak en het riool te leggen. Mensen die deze metro bezoeken en langer zijn dan 1.90 meter moeten daarom wel even bukken. Wij kunnen de metro exclusief voor groepen afhuren.



Rijden in een tank, vliegen in een helikopter, quad bike rijden, paintballen, kleiduivenschieten en nog veel meer. In Tsjechië kan het allemaal. Doe eens wild en laat het kind in u naar boven komen. Graag zien wij meer vrouwen aan deze activiteiten meedoen. Maak die kerels maar in.


Parijs slaapt nooit. Het leven gaat in deze metropool 24/7 onverminderd door. En in sommige delen van de stad is er juist ’s avonds veel meer te doen, zoals de Marais. Ontdek ‘the places to be’ van dit district en volg de Seine langs de verlichte pracht van de Pont Neuf, het Louvre en het Grand Palais met als hoogtepunt de 20.000 spectaculaire lichtjes van de Eiffeltoren. Op weg naar het eindpunt Beaubourg fietst u aan de overkant langs Palais de Chaillot, Place de la Concorde en de Conciergerie. Zo heeft u Parijs nog nooit gezien.



Een vrije val. Dat maak je niet elke dag mee. In Praag bent u volledig in controle en klaarwakker. Onder begeleiding van een professioneel team. En in bijzijn van een camera-man om uw ervaring voor de eeuwigheid vast te leggen. U vliegt 2 keer anderhalf minuut wat gelijk staat aan drie sprongen uit een vliegtuig. Enige verschil: u bent er hier zeker van dat u er levend vanaf komt.



Gellert Bath Palace in Boedapest opende reeds in 1918 haar deuren en is nog steeds onbetwist de parel van de thermale baden. In dit waanzinnig mooie art nouveau gebouw kunt u met gemak een hele dag doorbrengen en al het schoons bewonderen. Verken op uw gemak de diverse mineraalrijke zwembaden, wij regelen een exclusieve luxe spa behandeling voor u. In dit meer dan honderd jaar oude Gellert Bath staat elegantie en ontspanning centraal. Puur genieten.



Het Ecochic Hotel Chateau Mcely ligt op iets minder dan een uur rijden van Praag. Het is een ideale locatie voor kleinschalige meetings en bedrijfsbijeenkomsten, maar ook voor romantische uitjes, spa behandelingen en bruiloften. Het interieur van het hotel en elk van de 24 kamers zijn met grote zorg en oog voor detail ingericht in een modern classicistische stijl. Het restaurant Piano Nobile heeft reeds een aantal onderscheidingen gekregen en behoort tot één van de beste restaurants van Tsjechië. Na uw vergadering is het tijd voor ontspanning in de veelgeprezen Herbal Mcely Bouquet Spa. Het Engels aangelegde park beslaat een oppervlakte van vijf hectare en biedt ruimte voor croquet, jeu-de-boules, badminton toernooien en tennis wedstrijden.



Kopenhagen staat bekend als duurzame stad met toonaangevende architectuur. In deze op maat gesneden fiets tour combineren wij beiden elementen. Fiets met ons mee en ontdek hedendaagse architectuur en duurzame locaties zoals Copenhill en the Green Light House. U leert waar de architecten hun inspiratie vandaan haalden en wat hun uitdagingen waren gedurende verschillende (bouw)trajecten.



Vanuit Paramaribo fietsen we een halfuurtje richting de rivier en steken deze over voor een bezoek aan het interessante openlucht Museum Nieuw Amsterdam. Trappen we een kwartiertje verder, dan komen we aan in de suikerfabriek Mariënburg, waar de oude Javanen spannende verhalen vertellen over deze vroegere werkgever. Ook de historie van plantage Frederiksdorp komt aan bod. Op het terras van de oude gevangenis geniet u van een heerlijke lunch. Door een aantal dorpjes fietsen we uiteindelijk naar plantage Rust en Werk. Daar nemen we de fiets onder de arm in kleine veerbootjes en gaan op zoek naar een kolonie roze dolfijnen. Met wat geluk zitten onze fietstassen vol verhalen als we varen tussen de buitelende dolfijnen.

