Slovenië is het groene juweel van Europa en het eerste gecertificeerde groene land ter wereld. Het Terme Olimia ligt in het stadje Podčetrtek en wordt omringd door weelderig groen. Het bijbehorende hotel is via een ondergrondse gang verbonden met de wellness centra Termalija en Orhidelia. Het wellness centrum Termalija is het grootste saunacomplex van het land. Uw evenement balanceert tussen formeel en comfort en tussen geest en lichaam. De bijzondere sfeer in het glamping dorp creëert een charmante ambiance met houten paden. In het hart van het complex is een pittoreske open haard, waar u liggend kunt genieten van een prachtig uitzicht op de sterrenhemel. Een sublieme ervaring.
Gerelateerde berichten
Ljubljana is de stad waar oud en nieuw elkaar ontmoeten…



Stap terug in de tijd en verblijf in een luxe herenhuis uit de 16e eeuw gelegen in 100 hectare park aan de rand van een nationaal natuurreservaat in Schotland. Vergezeld door wereldrecord brekende ultra-endurance fietser en avonturier Mark Beaumont, dineert u in de prachtig gerestaureerde statige eetzaal en geniet u van het eten afkomstig uit de Estate Gardens. Wandel, mountainbike en kajak rond het Loch en maak kennis met lokale tradities zoals valkenieren en boogschieten. U bezoekt een speciale boerderij waar u uw eigen eten in het wild zult vergaren en koken, net als de oude Hooglanders dat deden. Uw eigen vloot van door chauffeurs gestuurde Tesla-auto’s zullen bijdragen aan de lage ‘voetafdruk ‘ van dit ludieke programma.



Hotel Whitepod is een uniek concept waarbij luxe en milieubewustheid hand in hand gaan. Op 1.400 meter boven de zeespiegel biedt dit complex zogeheten pods op een houten platform. Elke pod is voorzien van een pelletkachel en een eigen badkamer. Er wordt eigen energie opgewekt, het water wordt ververst en het afval wordt recycled. In de winter kunt u paragliden, er zijn 2 skipistes geopend en er worden hondensleetochten georganiseerd. Er is een centraal chalet met een sauna en een bar wat tevens als vergaderruimte dient. Dagelijks wordt een ontbijtbuffet met lekkernijen uit de omgeving geserveerd. Elke pod heeft een kamerhoog raam met adembenemend uitzicht op de prachtige vallei. Magisch.



Achaiko Chorio is een uniek complex en biedt een mix van warme gastvrijheid en authentieke levenservaringen. Deze onverwacht mooie schuilplaats voor natuurliefhebbers is gelegen in het hooggelegen bergstadje Kalavryta in de Peloponnesos, twee uur rijden vanaf Athene. Laat de hectiek van het dagelijkse leven achter u en geniet met uw gezelschap van de rust en magie van de natuur. Mr. Skarmoutsos, een bekende Griekse chef-kok, kookt tijdens uw verblijf vegetarische maaltijden. Op basis van uitsluitend biologische en traditionele producten geeft hij tevens kookworkshops en maakt u op ludieke wijze kennis met de Griekse keuken. Om deze pure ecotoerisme-ervaring compleet te maken mag u zelf koeien melken, de geiten, lammeren en de paarden voeden en verse kippeneieren rapen. Ook verzamelt u zelf olijven, walnoten, champignons en slakken. In deze serene omgeving komen de beste ideeën bovendrijven en wilt u nooit meer naar huis.



Vanuit Nederland of België reist u met de trein richting Hannover en vertrekt u van daar uit verder het Harzgebergte in. Loop over de langste hangbrug in Noord Europa en geniet van een barbecue in de open lucht. En dan vroeg naar bed, want midden in de nacht begint u met een hike naar de top van de hoogste berg in Noord Duitsland, de Brocken. De beloning is geweldig, want u maakt de zonsopgang mee op het hoogste punt van 1142 meter. Een onbeschrijflijke ervaring!



Geweldig eten in een dito omgeving. Topchef Uros staat voor lokale authenticiteit. Dat is in Slovenië in overvloed voorradig en leidt tot een culinair feestje.



Van de nood een deugd maken. Dat doen ze in het ongerepte Servië, waar een gastronomische historie hoog gehouden wordt. Tijdens Posno, de vastentijd voor Orthodoxen, is het traditie dat er uitsluitend plantaardig wordt gegeten. De Posno start acht weken voor Pasen. Dan worden maaltijden bereid met welluidende namen als ajvar, džuveč, posna sarma, posni burek en posna pogača. Deze roemruchte kooktraditie is een waar vegan feest. Als u het kunt uitspreken, kunt u deze heerlijkheden nu het hele jaar door bestellen.



Het Ecochic Hotel Chateau Mcely ligt op iets minder dan een uur rijden van Praag. Het is een ideale locatie voor kleinschalige meetings en bedrijfsbijeenkomsten, maar ook voor romantische uitjes, spa behandelingen en bruiloften. Het interieur van het hotel en elk van de 24 kamers zijn met grote zorg en oog voor detail ingericht in een modern classicistische stijl. Het restaurant Piano Nobile heeft reeds een aantal onderscheidingen gekregen en behoort tot één van de beste restaurants van Tsjechië. Na uw vergadering is het tijd voor ontspanning in de veelgeprezen Herbal Mcely Bouquet Spa. Het Engels aangelegde park beslaat een oppervlakte van vijf hectare en biedt ruimte voor croquet, jeu-de-boules, badminton toernooien en tennis wedstrijden.



Ervaar het bruisende Belgrado uit vervlogen tijden met de YUGO toer in een oude Joegoslavische Zastava 101🚗 langs indrukwekkende gebouwen zoals het Tito mausoleum. U krijgt een overzicht wat er allemaal is gebeurd in deze stad en u rijdt door een gedeelte dat nu lijkt op een openluchtmuseum van socialistische architectuur. U leert feiten bij lokale bewoners over de levenswijze in het toenmalige Joegoslavië en tevens proeft u van een aantal typische producten uit die tijd zoals Joegoslavische Coca Cola.



Weer eens wat anders, vergaderen op een camping. Dat kan op Malta, nabij een amfitheater gelegen op de camping Golden Bay, een goed verzorgde voorziening van de Scout Association of Malta. Het terrein kan privé worden afgehuurd en beslaat 16 hectare grond naast enkele van de mooiste natuurgebieden in Malta op een steenworp afstand van de prachtige zandstranden op Malta. Overdag kunnen in het amfitheater presentaties worden gegeven, de akoestiek is immers perfect. In de avond kan het oude Griekse overblijfsel worden gebruikt voor livemuziek tijdens een weergaloze feestavond. Onvergetelijk!



De Zmar Eco Experience bestaat uit solair aangedreven houten chalets midden in de natuur. Deze duurzame accommodatie ligt op 2 uur rijafstand van Lissabon. Perfect geschikt voor een bedrijfsretraite inclusief brainstormsessie! Het beschikt over een binnen en buiten zwembad, een spa, tennisvelden en een voetbalveld. De chalets zijn gebouwd van gerecyclede materialen. In de nabije bergen kunt u tussen de meetings door met jeeps, buggy’s of quads de omgeving verkennen. De tracks zijn uitdagend en de uitzichten adembenemend. U kunt ook mountainbiken en wandelen. Uiteraard buiten de gebaande paden!



Thyme is het ‘gouden’ dorp in de Cotswolds. Het kleine plaatsje bestaat uit een hotel, het Ox Barn Restaurant, Meadow Spa, de Baa kookschool, een evenementen locatie en het gezellige dorpscafé The Swan. Op minder dan twee uur van het centrum van Londen bereikt u dit prachtige gebied met zoveel natuurschoon. Gasten kunnen ontspannen en genieten van het (chemisch vrije) zwembad en bijzondere Aurelia-behandelingen ondergaan; goed voor lichaam en geest. Maak een landelijke fietstocht of wandel door de vele tuinen en boerderijen. Op de kookschool leert u plantaardige boerenschotels te maken met de beste seizoensgebonden ingrediënten, vers uit de tuin. Als u op zoek bent naar een typisch Engels gebied voor uw zakelijke evenement, dan bent u hier op het juiste adres.



‘Bosberaad’ is de lokale naam voor een ‘groene en duurzame’ vergadering in een bos of op safari in Zuid Afrika. Nelson Mandela was hier een groot voorstander van. Zowel in de ochtend als in de avond zijn safari’s perfecte onderbrekingen van productieve sessies. Veelal worden (bekende) sprekers in gezet om de kwaliteit van het bosberaad te verhogen waarbij de natuur gebruikt wordt als voorbeeld en zo bedrijfsresultaten verbeteren. Vergelijk een troep leeuwen als één bedrijf waar elke werknemer belangrijk is en verantwoordelijk voor hun eigen specifieke rol om succes te garanderen. Naast het bosberaad in Zuid Afrika is het mogelijk deel te nemen aan noodzakelijk onderzoek teneinde stroperij te voorkomen. Inmiddels hebben Walthers DMC en hun klanten 12 neushoorns gesponsord via ludieke acties die geld opleverden voor het onderzoek.



Slovenië is een perfecte bestemming voor families met kinderen. Er zijn meer dan 400 boerderijen (veelal biologisch) waar u kunt relaxen en de kinderen kunnen spelen met de dieren in de ongerepte natuur. Voor de ouders is het dan mogelijk fantastisch te wandelen, of ook avontuurlijk te kanoën, raften en abseilen. De hele familie speelt buiten.



Mama Shelter is een levendige, moderne ontmoetingsplaats in een mooie en energieke setting. Onlangs opende Mama Shelter haar deuren in Belgrado. In 2008 startte het Mama Shelter avontuur in Parijs. Het label is opgericht door Serge Trigano en zijn twee zoons. Het concern bestaat uit 9 hotels en binnenkort worden er nog 3 nieuwe vestigingen geopend. Allen met een uniek design en gelegen in het hart van het centrum. De filosofie is dat er voor gasten wordt gezorgd zoals alleen een moeder dat kan. Met de allerbeste service en een grote tafel waaraan iedereen mag plaatsnemen.

